Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

ANKETA

Co Vás baví více ?

Poslech hudby Poslech hudby 32% Mluvené slovo Mluvené slovo 23% Knihy Knihy 24% Hry Hry 22%

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

Kupující je povinen v objednávce uvádět přesné, úplné a pravdivé údaje pro dodání zboží. V případě pochybností si prodávající vyhrazuje právo kontaktovat kupujícího za účelem ověření nebo upřesnění objednávky nebo chybějících či nepřesných údajů. Nebude-li kontakt úplný nebudeme objednávku akceptovat.

Místem dodání je pouze území České republiky (do zahraničí nezasíláme).

Odesláním nákupního košíku je objednávka závazná a kupující je povinen si ji převzít. V případě nedoručitelnosti z důvodů chybně zadaných údajů je prodávající oprávněn požadovat náhradu účelně vynaložených nákladů na realizaci objednávky (poštovné,balné). Opětovné odeslání objednávky je možné pouze po předchozí dohodě e-mailem nebo telefonicky a to pouze při platbě předem.

Zákazník má právo vrátit nepoškozené zboží v originálním balení do 14 dnů od převzetí bez udání důvodů a obdržet zpět peníze. Pozor – tato lhůta na vrácení neznamená dobu pro používání zboží, ale aby zákazník měl čas odeslat zásilku zpět, pokud tak nelze učinit ihned po převzetí. Zboží musí být kompletní, v původním obalu, nesmí být poškozeno a jevit známky opotřebení nebo používání.V takovém případě by nebyly splněny podmínky pro vrácení.Částku za dobírku nevracíme a bude odečtena z celkové částky na daňovém dokladu. Pokud se tak rozhodnete, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky k dohodnutí způsobu vrácení.

Zánik na bezplatnou reklamaci zaniká v případě :

  • používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají běžnému prostředí
  • vystavováním nadměrným tepelným, vlhkostním, chemickým a mechanickým vlivům   ( prachem, následkem nesprávného užívání)
  • vlivem nekvalitní přehrávací mechaniky nebo parametrů daného zařízení

Pro zacházení s CD, DVD a MC nosiči a jejich užívání v daných zařízeních  platí všeobecná pravidla, která je třeba dodržovat. Při nesprávné manipulaci může dojít k mechanickému poškození nebo znečištění nosiče, což může způsobit nesprávnou funkci nebo znehodnocení. Toto nelze uznat za výrobní vadu. Pro používání a čištění používejte výrobky k tomu určené nebo dané výrobcem zařízení.

Kupující souhlasí se shromažďováním a používáním osobních údajů pro vyřízení objednávky, komunikaci a evidenci. Osobní údaje jsou považovány za diskrétní a nejsou poskytovány třetím osobám. Jsou používány jen pro naši potřebu a těmi, kteří se podílejí na vyřízení objednávky (banka, pošta, dopravce), a to pouze v nutném rozsahu. Osobní údaje je možno na žádost zákazníka vymazat z naší databáze.