Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

Kupující je povinen v objednávce uvádět přesné, úplné a pravdivé údaje pro dodání zboží. V případě pochybností si prodávající vyhrazuje právo kontaktovat kupujícího za účelem ověření nebo upřesnění objednávky nebo chybějících či nepřesných údajů. Nebude-li kontakt úplný nebudeme objednávku akceptovat.

Místem dodání je pouze území České republiky (do zahraničí nezasíláme).

Odesláním nákupního košíku je objednávka závazná a kupující je povinen si ji převzít. V případě nedoručitelnosti z důvodů chybně zadaných údajů je prodávající oprávněn požadovat náhradu účelně vynaložených nákladů na realizaci objednávky (poštovné,balné). Opětovné odeslání objednávky je možné pouze po předchozí dohodě e-mailem nebo telefonicky a to pouze při platbě předem.

Zákazník má právo vrátit nepoškozené zboží v originálním balení do 14 dnů od převzetí bez udání důvodů a obdržet zpět peníze. Pozor – tato lhůta na vrácení neznamená dobu pro používání zboží, ale aby zákazník měl čas odeslat zásilku zpět, pokud tak nelze učinit ihned po převzetí. Zboží musí být kompletní, v původním obalu, nesmí být poškozeno a jevit známky opotřebení nebo používání.V takovém případě by nebyly splněny podmínky pro vrácení.Částku za dobírku nevracíme a bude odečtena z celkové částky na daňovém dokladu. Pokud se tak rozhodnete, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky k dohodnutí způsobu vrácení.

Zánik na bezplatnou reklamaci zaniká v případě :

  • používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají běžnému prostředí
  • vystavováním nadměrným tepelným, vlhkostním, chemickým a mechanickým vlivům   ( prachem, následkem nesprávného užívání)
  • vlivem nekvalitní přehrávací mechaniky nebo parametrů daného zařízení

Pro zacházení s CD, DVD a MC nosiči a jejich užívání v daných zařízeních  platí všeobecná pravidla, která je třeba dodržovat. Při nesprávné manipulaci může dojít k mechanickému poškození nebo znečištění nosiče, což může způsobit nesprávnou funkci nebo znehodnocení. Toto nelze uznat za výrobní vadu. Pro používání a čištění používejte výrobky k tomu určené nebo dané výrobcem zařízení.

Kupující souhlasí se shromažďováním a používáním osobních údajů pro vyřízení objednávky, komunikaci a evidenci. Osobní údaje jsou považovány za diskrétní a nejsou poskytovány třetím osobám. Jsou používány jen pro naši potřebu a těmi, kteří se podílejí na vyřízení objednávky (banka, pošta, dopravce), a to pouze v nutném rozsahu. Osobní údaje je možno na žádost zákazníka vymazat z naší databáze.